Kniha návštěv - Guestbook

Datum: 05.09.2018

Vložil: eurasier klub

Titulek: podekovani

chtela bych za nas klub moc a moc podekovat,za krasnou cenu pro pani rozhodci ,ktere se moc libila a byla z ni>nadsena .

Datum: 31.07.2018

Vložil: Jana Nováková

Titulek: Poděkování

Dobrý den,
tím to bych chtěla moc poděkovat paní Romaně, za krásnou práci a úžasné výrobky,mohu všem vřele doporučit, jelikož jsem opravdu nadmíru spokojena i cenová relace je velice dobrá.
Moc děkuji a přeji mnoho dalších spokojených zákazníku, jako jsem já.
S přáním hezkého dne Nováková Jana :) :)

Datum: 13.07.2017

Vložil: Žaneta

Titulek: peněženka

Touto cestou moc moc děkujeme za krásné peněženky pro naše malé hokejbalisty. Mají veliký úspěch. Jen tak dál, jste super

Datum: 21.04.2017

Vložil: Tine

Titulek: I miss you

Hiiii my dear :D !!!!

I send you 3 mails and a wish ;)

Hope everything is okay :-*
Many greatings and hugs from vienna <3 !!!
Your Tine

Datum: 15.03.2016

Vložil: Lenka Széplakiová

Titulek: Poděkování

Chtěla bych poděkovat Romaně za krásné dřevěné trofeje. Jsem mooc spokojená s Vaší prací a milým přístupem k zákazníkům. Budu se těšit na další spolupráci! Vřele všem doporučuji. Děkuji Lenka

Datum: 26.02.2016

Vložil: Pavlína

Titulek: velké díky !!!

Dobrý večer, chtěla bych moc poděkovat paní Romaně za přenádhernou práci... :) skleničky s kavalírem a labíkem jedna velká nádhera a lampička s naší Kájou a bažantem je naprostý luxus . Precizní a čistá práce , mohu jen vřele doporučit. Ještě jednou velké díky ... a už se těším na další věcičky ... :)

Datum: 13.11.2015

Vložil: Petr Paroubek

Titulek: NEJ,NEJ,NEJ

Moc děkuji za den kdy jsem na paní Romanu dostal kontakt, už dva roky dělá pro náš závod Děčínská kotva, klubové sranda závody, nebo trofeje pro nejlepší členy našeho klubu,vždy originální,všechno včas prostě bezávadný. Moc Vám paní Romano přeji hodně sil do další krásné práce a hodně úspěchů a těším se na další bezva spolupráci :-)

Datum: 13.11.2015

Vložil: Petr Paroubek

Titulek: NEJ,NEJ,NEJ

Moc děkuji za den kdy jsem na paní Romanu dostal kontakt už dva roky dělá pro náš závod Děčínská kotva,klubové sranda závody, nebo trofeje pro nejlepší členy našeho klubu,vždy originální,všechno včas prostě bezávadný. Moc Vám paní Romano přeji hodně sil do další krásné práce a hodně úspěchů a těším se na dalš bezvaí spolupráci :-)

Datum: 13.11.2015

Vložil: Irena - Nancy Black

Titulek: Termohrnky a hrnky

Chtěla bych tímto moc a moc poděkovat za termohrnky. Jsou úžasné - naprostá spokojenost. A nesmím zapomenout na doslova bleskové vyžízení. Díky

Datum: 10.03.2015

Vložil: Tine

Titulek: :)

Hey Romana :))))

I send you 5 Mails the last months, are you okay ?

Miss your work :)))

Many hugs from Vienna,
Tine :)

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek