Kniha návštěv - Guestbook

Datum: 11.01.2014

Vložil: Iveta

Titulek: OBDIV

Posílám velkou pochvalu ! Jste moc šikovná ! KRÁSA :-)

Datum: 28.08.2012

Vložil: Veronika Mannová, Akita Inu

Titulek: E Hačiko Go Haru Kaze

Musím zde poděkovat mé drahé přítelkyni Martě Ryzí (Leonberger Bertička) za krásný dárek, který mi u Vás nechala vyrobit. Opět mi vehnala slzy do očí, ledva jsem otevřela obálku s Vámi vyrobenou trofejí. Děkuji Vám za překrásné zpracování a jí za úžasný nápad.
Přeji Vám do budoucna mnoho tolik spokojených zákazníků či obdarovaných lidí, jako jsem já....

Datum: 15.07.2012

Vložil: Veronika Bejčková

Titulek: www.beaucik-bruni.unas.cz

Zdravím, tak jsem neodolala a mrkla k Vám na stránky, máte to tu hezké a plno zajímavých věciček :-) Ale nikde nevidím plemeno Beauceron :-( Přeji krásný večer Veronika(vedoucí kruhu v Boleslavi na národce u samojedů :-))

Datum: 15.07.2012

Vložil: Romana

Titulek: Re: www.beaucik-bruni.unas.cz

Dobrý večer, děkuji moc za zprávu...Beuceron se připravuje aktuálně na výrobky. Právě proto o něm byla dnes ráno debata v autě :)))) Nějaké ukázky pak naposílám na Váš kontakt. Akorát předevčírem došel dotaz na toto plemeno, takže se snažím vyhovět. Určitě budou ;-)

Datum: 21.06.2012

Vložil: Romana

Titulek: Poděkování

Děkuji všem za krásné příspěvky !!!! Jsem moc ráda, že se mé výrobky líbí a dělají radost dál. Všem mým zákaznicím a zákazníkům velmi děkuji za šíření reklamy a doporučení, která se mi už zpětnou vazbou vrátila. Budu se i nadále snažit přicházet s novými nápady a výrobky za přijatelné ceny .Přeji všem hezké procházení na stránkách CZ ARTS.... Romana

Datum: 16.06.2012

Vložil: Renata

Titulek: nemám slov nad tvou prací :-)))

Romčo známe se pár týdnů ale co ty dokážeš vymyslet za nádherný věci a ještě lépe udělat je nezkutečné , jsi poklad pro všechny kdo tě kdy oslovili a mají tvoje práce doma.Je to prostě nádhera a já ti strašně fandím a držím všechny palce a hafíci si mačkají tlapky :-)))))))

Datum: 03.06.2012

Vložil: Pavla Zemanová a Knoflíček

Titulek: pochvala

opravdu krásné věci,už vím kam půjdu vybírat ceny pro morčata

Datum: 27.03.2012

Vložil: Petra www.canisterapie-ostrava.cz

Titulek: :-)

Nádherné portréty,nejrásnější co jsem kdy viděla.Moc se těším,až bude jeden takový viset u nás doma.Přejeme hodně zdaru do další tvorby.Petra

Datum: 27.02.2012

Vložil: Sima T.

Titulek: :)

robíš naozaj nádherné veci, obdivujem ťa za tvoju prácu a hlavne veľkú trpezlivosť. Si naozaj šikovná! x)
s pozdravom Sima T., samojedi Blondi a Artush a rodinka ze Skalice :)

Datum: 04.02.2012

Vložil: Renata

Titulek: nádherné

Romanko :-))) každý tah vaší šikovné ruky jsem sledovala při malování mé mastifí slečny a nevěřila jsem že je možné něco tak krásného vytvořit . Při finálním výtvoru mě tekly slzičky nádherou a věrohodností jejího pohledu a každého chloupku . Nemohla jsem jinak než se o vaší krásnou práci a šikovnost podělit s ostatními přáteli . Přeji vám mnoho dalších krásných prací a věřím , že tento obrázek nebyl můj poslední . Mám připraveno spoustu dalších . Jste báječná :-))))

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek