Návštěvní kniha - Guest book

návštěvní kniha

Poděkování a vyjádření obdivu

Jindřiška Komárek Kopecká 25.11.2022
Milá paní Nagyová (Romanko), výrobky jsou skvělé, práce obdivuhodná a přístup k zákazníkům nevídaně vstřícný.

Originální dárky k jakékoliv příležitosti

Jiřina Zezulová 23.09.2021
Paní Romanka Nagyová mi již poněkolikáté udělala radost, když mi vyrobila všechno, co jsem si vymyslela přesně jak jsem si to vymyslela. Objednávala jsem 2x lžičky a nyní Duhovou vázu a 2x dřevěnou cedulku s nápisem. Jedna cedulka byla pro kamarádku a druhá cedulka s vázou s nápisem a siluetou asistenčního psa jako dárek k 20. výročí organizace, která nám vycvičila našeho asistenčního psa. Kamarádka byla nadšená a paní ředitelka organizace plakala dojetím z té krásy a velmi mi děkovala. Takže za mě mohu jen doporučit. Férové jednání, snaží se vždy vyhovět a udělá přesně to, co si objendáte. FAntazii se meze nekladou. Paní Romanka je neuvěřeitelně šikovná.Děkuji a ráda se zase vrátím.

Poděkování

Martina 06.04.2021
Ráda bych poděkovala za naprosto úžasnou spolupráci a přístup k zákazníkovi, který se dnes již nevidí. Bezvadná domluva, kvalitní výrobky, rychlé dodání a koneckonců i velice příjemné ceny. Člověk si vybere či si sám vymysli dárky pro celou rodinu a alba s výrobky doporučuji prohlížet po výplatě

Poděkování

Michaela Machová 09.12.2020
Chtěla bych moc pochválit paní Romanu Nagyovou! Objednávala jsem od ní už potřetí a vždycky naprostá spokojenost! Laskave jednání, spolehlivost a vše děláno od srdce! Už se těším na Štědrý den až rozdám dárky pro své nejbližší, jak zase budou žasnout

Speciální výstava pro Jack & Parson Russell teriéry

Kristýna Hnetilová 09.09.2020
Chtěla bych moc poděkovat paní Romaně, která nám každoročně vyrábí nádherné ceny pro Speciální výstavu PJRT. Velmi kvalitně zpracované výrobky dodávají výstavě na prestiži, vystavovatelé vždy odcházejí spokojení. Skvělá domluva, včasné dodání. Moc díky za spolupráci, která bude určitě pokračovat dál!

Logo

Doskocil 12.07.2020
Vytvoření loga
Úžasná spolupráce, rychle dodání
Korektní a velice příjemné vystupování

Spolupráce s CZ Arts - akce Klubu chovatelů hrubosrstých a maďrských ohařů

Lucie Svobodová 10.07.2020
V průběhu posledních několika let spolupracujeme s CZ Arts při zajištění cen pro vítěze našich klubových akcí - výstav i zkoušek. Ceny v kombinaci dřeva a skla jsou originální a velmi oceňované všemi, kteří je vyhrají. S Romanou je skvělá spolupráce - i přesto, že jsou naše objednávky obvykle docela komplikované svou různorodostí, Romča vždy vše správně, kvalitně a včas vyrobí a dodá.
Moc děkujeme za léta uplynulé spolupráce a těšíme se na další!

Ples

Milan Vyšata 09.07.2020
Děkujeme Romance za super věci na náš Pejskařský ples. Jsme moc rádi že ji tu máme a moc děkujeme. :-)

9.7. 2020

Naďa Horáčková 09.07.2020
Musím jen pochválit paní Romanu, její práce je nádherná , dělaná s láskou od srdíčka. Navíc výrobky od ní jsou přímo překrásné, vždy je milá a dodrží smluvené termíny. Za mě jednička s hvězdičkou.

klubová výstava

BCCCZ 09.07.2020
děkujeme paní Nagyové za krásné ceny na naší klubovou výstavu border kolií. Vystavovatelé byli moc spokojeni ( zase něco jiného než poháry ). Velmi dobrá komunikace a rychlé řešení nečekaných problémů :-)

Přidat nový příspěvek