Obch.podmínky

Firma Romana Nagyová ( CZ ARTS ) 
dodává své výrobky od 3.2.2014
 
1.) Objednávka zboží
Objednávku lze zadat prostřednictvím e-mailu czarts@email.cz, telefonu 724808005, FB profilu www.facebook.com/romana.nagyova.9
anebo FB stránek www.facebook.com/czarts.cz/. V případě, že nedojde k potvrzení přijetí objednávky, využijte prosím dalších možností kontaktů.
 
2.) Doprava a platba
Využívám služeb České pošty. Pro objemnější zásilky přepravu DPD. Po předchozí společné domluvě je možné zaslat na dobírku.
Platbu je možné provést  převodem na účet 223730676/0600 s přiřazeným variabilním symbolem (VS)
v řádném termínu splatnosti.Dle §1968 ( Občanského zákoníka ) - prodlení dlužníka, bude účtováno 8% z celkové částky za každý den v prodlení platby. 
Faktury poskytuji na Váš e-mail či messenger v elektronické podobě (PDF)
 
3.) Převzetí zboží od přepravce
Prosím prohlédněte si zboží bezprostředně při jeho převzetí. Pokud zjistíte mechanické poškození obalu výrobku, zkontrolujte na místě stav zboží a v případě poškození zásilku nepřebírejte nebo vyhotovte záznam o poškození zásilky a nechte si tuto skutečnost potvrdit dopravcem. Nezapomeňte na  fotodokumentaci!
 
4.) Reklamace a vrácení zboží
Vzhledem k tomu, že se vždy jedná o originální osobní zakázkovou výrobu, která je opřena o písemný souhlas grafického náhledu, je nepřevzetí zakázky považováno za porušení smluvních obchodních podmínek. Zakázka vyrobená na míru je dále neprodejná!!! V případě dodatečných zjištěných defektů, které z hygienických důvodů nelze předem odhalit, ráda zboží vyměním. Hodinové strojky jsou testované po celých 24h a ostatní věci se snažím eliminovat ještě před odesláním. Ke všem zakázkám přistupujeme se stejnou pečlivostí a stejným zákaznickým servisem.
 
5.) Recenze
Vaše recenze můžete vepsat do knihy návštěv cms.portretovani.webnode.cz/kniha-navstev/ a zároveň si také přečíst názory ostatních zákazníků :) Do obsahu návštěvní knihy nijak nezasahuji - pouze mažu nevyžádané spamy. 
 
6.) GDPR
S potvrzením objednávky se zavazuji, že data a osobní údaje zákazníků, zpracovávám pouze v rámci fakturace a přepravní logistiky - tedy  pro vnitřní potřebu mé firmy. 
 
7.) Závěrečné ustanovení
Tyto obchodní podmínky jsou platné pro všechny kupní smlouvy uzavírané mezi dodavatelem a zákazníkem. Dodavatel si vyhrazuje právo obchodní podmínky měnit.